Butai
  • 2 kambarių butų plotai nuo 38,04 iki 52,19 m²
  • 3 kambarių butų plotai nuo 52,84 iki 55,42 m²

Visi butai jau su kokybiška daline apdaila, sienos paruoštos dažymui, grindys išlygintos, parengtos parketo, plytelių klojimui, pilnai išvedžiota elektra, įrengti jungikliai ir rozetės, įrengti visi santechnikos prietaisų prijungimo mazgai.

Antrame aukšte butai įrengti su terasomis. Kartu su butu įsigykite automobilių stovėjimo vietą bei sandėliuką (sandėliukas yra tame pačiame aukšte, kaip ir butas).

Po namu (1 aukšte) įrengtos antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės, taip pat netoli yra Ogmios miestas su prekybos centrais, pramogų ir maitinimo zonomis, Banginis, šalia yra  Domus galerija, maisto prekių parduotuvė, poliklinika, darželis, gimnazija, maršrutinio transporto stotelės. Tai puikus būstas tiems, kurie negali nebūti miesto apsuptyje ir nori visko “čia ir dabar”.

Rekonstravus senos architektūros administracinį pastatą ir pastačius šalia jo gyvenamosios paskirties korpusą, šiame korpuse įrengti šiuolaikiški butai. Gyvenamosios paskirties korpuso klinkerio plytų fasadas priderintas prie senovinių plytų fasado, taip išsaugant pastato vientisumą.

Techniniai sprendimai

„Žygio 97“ priklauso B energetinei klasei ir atitinka visus griežčiausius statybos ir aplinkosaugos kriterijus bei statomi iš aukščiausios kokybės statybinių medžiagų: sienos akyto betono blokelių, apšiltintos polistireniniu putplasčiu, sudėti plastikiniai langai, vidinės atitvaros tarp butų – iš dvigubo keramzitinių blokelių mūro su oro tarpu bei akmens vatos sluoksniu garso izoliacijai užtikinti, saugus vokiškos kokybės liftas, šarvuotos, rakinamos pagrindinės namo durys. Butuose įrengta kolektorinė šildymo sistema su individualia apskaita. Visi butai jau su kokybiška daline apdaila, taip pat rangovas už patrauklią kainą Jūsų bute įrengs pilną apdailą.

Statytojas

„Žygio 97“ vystytojas UAB NT valdymo koncernas. Generalinis rangovas - UAB „Ukmergės statyba“, Lietuvoje sėkmingai veikianti nuo 1956 metų. „Ukmergės statyba“ darbus atlieka kaip generalinis rangovas. Bendrovė turi ilgalaikę patirtį vykdymada gyvenamųjų namų statybos projektus ir yra orientuota tik į pačią aukščiausią kokybę, inovatyvius sprendimus ir maksimalų kliento poreikių išpildymą. Paskutiniai bendrovės įvykdyti projektai Vilniuje yra : daugiabutis gyvenamasis namas Naujamiestyje (Geležinio Vilko g. 21), daugiabutis gyvenamasis namas Karoliniškėse (L. Asanavičiūtės 13B), daugiabučiai gyvenamieji namai Šiaurės miestelyje (Žygio g. 90, 92, 91, 93) ir kt.

www.ukmstatyba.lt

SUSISIEKTI

Susisiekite su mumis

Mes tikime, kad šie butai nuspalvins Jūsų gyvenimą naujomis spalvomis ir kviečiame susipažinti, bei išsirinkti tinkamiausią butą!

Norėdami apžiūrėti butus ne darbo metu, iš anksto galite susitarti dėl butų apžiūros darbo dienomis iki 19 val., savaitgaliais - iš anksto suderintu laiku.


  • Tel. Nr.  +370 687 31331 (darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 19.00 val.)
  • El. p.: alma@ntkoncernas.lt